Čištění koberců

Naše úklidová služba RAPANT v regionu Praha a okolí dělá strojní čištění koberců extrakčním způsobem a kartáčovacím strojem, rovněž v regionu Praha a okolí děláme čištění čalouněného nábytku.

V regionu Praha a okolí úklidová služba RAPANT, Praha nabízí:

  • čištění koberců ve firmách a domácnostech (Praha a okolí)
  • čištění čalouněného nábytku, například čištění křesel, čištění sedacích souprav… (Praha a okolí)

Čištění koberců (region Praha a okolí) a čištění čalouněného nábytku (region Praha a okolí) mají jednoho společného jmenovatele: při čištění koberců a čištění čalouněného nábytku odstraníme nečistoty, například skvrny. Čištění koberců vrací kobercům jejich původní „nový“ vzhled. Stejně tak čištění čalouněného nábytku, například čištění čalouněných sedaček  má svůj význam po čištění, čalouněný nábytek, je-li delší dobu nečištěn, „prokoukne“.

Čištění koberců v domácnostech v regionu Praha a okolí děláme především extrakčním způsobem, což je šetrná metoda, při čištění koberců nedojde k mechanickému poškození. Při tomto čištění koberců koberec poměrně rychle schne.

Pokud si v regionu Praha a okolí chcete objednat čištění koberců nebo čištění čalouněného nábytku, kontaktujte nás: rapant@sluzbyrapant.cz, mob.: 603 421 247.

Čištění koberců v regionu Praha a okolí či čištění čalouněného nábytku v regionu Praha a okolí uděláme v době, která vám bude nejvíce vyhovovat. V regionu Praha a okolí nabízíme profesionální služby v oblasti čištění koberců i čištění čalouněného nábytku. Máte-li v regionu Praha a okolí zájem o čištění koberců či čištění čalouněného nábytku, s důvěrou se na nás můžete obrátit.

Čištění koberců či čištění čalouněného nábytku v regionu Praha a okolí je rychlé, čištění koberců či čištění čalouněného nábytku a kvalitní. Pokud vás zajímá cena za čištění koberců či čištění čalouněného nábytku v regionu Praha a okolí, kontaktujte nás, rádi vám odpovíme na veškeré vaše otázky.


Highslide JS
čištění koberců
Highslide JS
hloubkové čištění koberců