Úklidové služby
RAPANT Praha

Úklidové služby Praha

Jednorázový úklid Praha

Úklidové služby RAPANT Praha je specialista na úklidové služby a úklidové práce. Zaměřujeme se na jednorázový úklid i pravidelný úklid. Jednorázový úklid může být zaměřen na čištění koberců, mytí oken, mytí a ošetření podlah, úklid po řemeslnících – např. úklid po malířích, úklid po natěračích, atd.

Jednorázový úklid v regionu Praha zajišťujeme ve firmách. Úklid jakýchkoliv prostor pro nás není problém. V regionu Praha a okolí poskytujeme kvalitní úklidové služby a práce. Úklidové služby a úklidové práce nabízíme za výhodných cenových podmínek. Pokud si chcete objednat jednorázový úklid firmy (pokud potřebujete jakékoliv úklidové služby), kontaktujete nás:

rapant@sluzbyrapant.cz
telefon:
+420 603 421 247

  • Čištění koberců

  • Mytí oken

  • Mytí a ošetření podlah

  • Úklid po řemeslnících

Pravidelný úklid Praha

V regionu Praha a okolí úklidové služby RAPANT Praha nabízejí i pravidelný úklid. Pravidelný úklid využívají zejména firmy – jedná se např. o úklid kanceláří, úklid výrobních hal, úklid firemních venkovních prostor, úklid obchodních prostor – např. úklid obchodů, atd.

Nabízíme také úklidové práce a úklidové služby zaměřené na pravidelný úklid bytových domů v regionu Praha a okolí. Úklidové práce a úklidové služby v regionu Praha a okolí poskytujeme v pracovních dnech. Úklid realizujeme vždy v době, kdy to objednateli úklidové služby nejvíce vyhovuje.

V regionu Praha a okolí úklidové služby RAPANT Praha poskytují kvalitu, příznivé ceny a spolehlivost. Pravidelné úklidové služby může využívat kdokoliv, například firmy, úřady, ale i jednotlivci.

  • Úklid kanceláře

  • Úklid obchodů

Čištění koberců

Naše úklidová služba RAPANT v regionu Praha a okolí dělá strojní čištění koberců extrakčním způsobem a kartáčovacím strojem, rovněž v regionu Praha a okolí děláme čištění čalouněného nábytku.

Půjčovna strojů na čištění koberců

Nabízíme i možnost zapůjčení strojů k na čištění koberců.

Úklidové služby Praha a okolí + Ostraha objektů Praha a okolí

Jsme profesionální úklidová služba. V regionu Praha a okolí zajišťujeme úklidové služby a úklidové práce. Ceníky za úklidové služby a úklidové práce vám obratem rádi zašleme. Pokud v regionu Praha a okolí potřebujete úklidové služby či úklidové práce, kontaktujte nás. Máme pojištění proti způsobené škodě do výše 5 000 000 Kč. Dále v regionu Praha a okolí nabízíme službu Ostraha objektů.

Rapant Praha

➜ Jednorázový úklid

komplexní úklid ve firmě

➜ Pravidelný úklid

kvalitní úklidové služby a práce

➜ Čištění koberců

čištění koberců ve firmách

➜ Ostraha objektů

+420 603 421 247

Kontakt

Úklidové služby a úklidové práce RAPANT Praha
Stanislav Rapant

Klapálkova 3137 / 14
149 00 Praha 4

tel/fax: 272 768 092
mobil: 603 421 247
rapant@sluzbyrapant.cz

Pokud v regionu Praha a okolí máte zájem o úklidové služby a úklidové práce, například o komplexní úklid firmy, mytí oken, mytí a ošetření podlah, úklid po řemeslnících, úklid společných prostor v bytových domech, úklid půd, úklid sklepů, úklid kanceláří a dalších prostor, případně pokud máte zájem o další služby, které naše úklidová služba nabízí, kontaktujte nás. Sdělíme vám veškeré podrobnější informace.